İZLİLİK BİLDİRİMİ

----

BÖLÜM 1 - İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ ?

Sitemizden (www.skarpin.com) Alışveriş Yaptığınız Takdirde Bazı Kişisel Bilgilerinizi (isim, soyisim, e-posta adresi ve adres) Bize Vermiş Oluyorsunuz.

Ayrıca Sitemizi Ziyaret Ettiğinizde Sistemimiz Size Daha İyi Bir Gezinti Sağlamak İçin Otomatik Olarak Cihazınızın IP Adresini Ve İşletim Sistemi Bilgilerini Almaktadır. (Diğer Bütün Sitelerde Bunu Yapmaktadır.)

E-Posta İle Bilgilendirme Almayı Kabul Ettiğiniz Takdirde: Sizin İzninizle Mağazamız, Yeni Ürünler Ve Diğer Güncellemeler Hakkında E-Posta Gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 - KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

Kişisel Bilgilerinizle Ne Yapıyoruz ?
Skarpin.Com ile Kişisel Bilgilerinizi Paylaştığınızda Bunu Verdiğiniz Bir Sipariş, Bir Ürünün Adresinize Teslim Edilmesi Veya Yapacağınız Bir İade İşlemi İçin Kullanacağımızı Belirtiriz.

Tanıtım Yada Site İle İlgileri Haberleri Vermek İçin İletişim Bilgilerinizi Kullanmadan Önce Ayrıca İzninizi İsteriz.

Sitemizde Kayıtlı Olan Bilgilerinizin Silinmesini İstiyorsanız magaza@skarpin.com adresine mesaj atabilirsiniz. Daha detaylı iletişim için açık adresimiz:

Ali ASAL [ ALSADOOR KAPI DEKORASYON İNŞAAT TEMİZLİK PAZARLAMA TAAHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ]
kurukopru mah. 33009 st. Adana TR 01360

BÖLÜM 3 - SİTE TASARIM VE BARINDIRMA

Skarpin.Com İnternet Mağazamız PrestaShop Altyapısı kullanılarak hazırlanmış ve GoDaddy internet servis sağlayıcısında barındırılmaktadır. Ve gene GoDaddy İnternet servis sağlayıcısı tarafından sunulan SSL hizmeti ile bilgileriniz korunmaktadır.

BÖLÜM 4 - GÜVENLİK 

Kişisel Bilgileriniz GoDaddy tarafından sağlanan SHA-2 ve 2048 bit şifreleme - (piyasadaki en güçlü koruma) SSL hizmeti ile korunmaktadır.